Dzień Dziecka pod Grojcem

2 czerwca 2018 roku, harcerze z terenu Żywca, pełnili służbę na festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Amfiteatrze pod Grojcem. Jak co roku nie zabrakło namiotu, gdzie dzieci mogły posłuchać harcerskich piosenek oraz zaśpiewać je, wykonać wspólnie z harcerzami plakat oraz dowiedzieć się ciekawych rzeczy o harcerstwie. Dla najmłodszych czekała dodatkowa atrakcja – malowanie twarzy! Harcerze wspólnie wystąpili na scenie, gdzie razem zaśpiewali piosenkę “Bieszczadzki trakt”. Na festynie współpracowali z grupą “Z Warriors ASG Team”, która przygotowała strzelnicę, gdzie nawet najmłodsi uczestnicy festynu mogli oddać swoje pierwsze strzały. Oprócz przygotowania stoiska harcerze pomagali również przy rozdawaniu lodów oraz cukierków. Harcerska służba minęła bardzo przyjemnie, dzieci, zarówno harcerze starsi i wędrownicy, spędzili ten dzień w pogodnej i harcerskiej atmosferze.

[envira-gallery id=”3223″]