Obóz hufca 2024

Informacje organizacyjne

Obóz Hufca Ziemi Żywieckiej ZHP im. Tadeusza Jänicha z udziałem skautów z Wielkiej Brytanii:

Termin: 01-12.08.2024 r.
Miejsce: Baza Obozowa Hufca Ziemi Zawierciańskiej ZHP
ul. Wierzbowa 112, 42-425 Kostkowice
Uczestnicy: członkowie ZHP w wieku powyżej 10 lat
Koszt: 1950 zł *

* – koszt (ostatnia rata) może ulec zmianie (obniżyć się) w zależności od pozyskanych dofinansowań. O zmianie wysokości ostatniej wpłaty uczestnicy zostaną poinformowani najpóźniej do dnia 31 maja 2024 r.

Zapisy: zapisy przyjmuje drużynowy do 10 lutego 2024 r.

Po przekroczeniu górnego limitu liczby miejsc przyjmowane są zapisy na listę rezerwową. Warunkiem zapisu i uczestnictwa w obozie są opłacone podstawowe składki członkowskie.

Po zakończeniu zapisów uczestnik otrzyma potwierdzenie kwalifikacji, po którym należy dokonać terminowej wpłaty co najmniej pierwszej raty. Nieopłacenie raty w terminie skutkuje skreśleniem z listy uczestników obozu.

Świadczenia, jakie w ramach odpłatności zapewnia organizator:

• zakwaterowanie w warunkach obozowych,
  • wyżywienie zgodne z zasadami żywienia dzieci i młodzieży: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja,
  • opieka kadry opiekuńczej (w tym wychowawców, ratownika, pielęgniarki);
  • koszty przejazdu tam (na miejsce obozu) i z powrotem,
  • ubezpieczenie od NNW,
  • program zgodny z Harcerskim Systemem Wychowawczym obejmujący m. in. wycieczki, gry terenowe,
  • wyprawkę uczestnika,
  • okazję do integracji międzynarodowej oraz podniesienia poziomu umiejętności językowych.

Szczegółowe informacje znajdują się w warunkach uczestnictwa (zgłoszenie na obóz oznacza ich akceptację!):