Wigilijka Harcerska

Wigilijka Harcerska Hufca ZHP Żywiec to już wielka tradycja, dlatego również w tym roku spotkanie to pozwoliło nam poczuć więź, która łączy wszystkich harcerzy i instruktorów naszego Hufca! 20 grudnia w naszym hufcu odbyła się Wigilijka Harcerska z udziałem zuchów, harcerzy, wędrowników oraz instruktorów.Na początku tradycyjnie podzieliliśmy się chlebem oraz złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Zasiedliśmy do stołu pełnego ciast, ciasteczek oraz sałatek!

Nie zabrakło również Betlejemskiego Światła Pokoju, które dawało nam światło podczas tej uroczystości! Kiedy wszyscy już się posilili, swoją obecnością zaszczycił nas niespodziewany gość! Gdy wszyscy zebrali się w harcówce, pojawił się św. Mikołaj!

Wszyscy zebrani mieli możliwość podzielenia się z Mikołajem tym co dało im harcerstwo. Po zakończonych wspomnieniach Swięty rozdał nam prezenty. Każdy z uśmiechem i upominkiem wrócił do domu.

[envira-gallery id=”1599″]