Pełniący obowiązki komendanta hufca

Z dniem 30 czerwca pwd. Agnieszka Michalec, komendantka hufca od 2015 r., złożyła rezygnację z pełnienia funkcji. Zgodnie z przepisami wewnętrznymi ZHP, Komendantka Chorągwi Śląskiej ZHP podjęła decyzję o powołaniu pwd. Dawida Palecznego na pełnomocnika, który do czasu wyboru nowego komendanta hufca podczas zjazdu sprawozdawczego na jesień tego roku, będzie pełnić obowiązki komendanta hufca. Pozostali członkowie komendy hufca będą pełnić swoje obowiązki do momentu wyboru nowego komendanta na zjeździe hufca.

W związku z tym, zmianie ulegają dane kontaktowe z osobą kierującą hufcem. Dotychczasowy adres e-mail (komendant@zywiec.zhp.pl) oraz numer telefonu (661 510 427) będą tymczasowo nieobsługiwane z przyczyn technicznych. Z druhem Dawidem prosimy kontaktować się poprzez adres e-mail – dawid.paleczny@zhp.net.pl.

Druhnie Agnieszce życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze harcerskiej służby i jednocześnie dziękujemy za 6 lat, w trakcie których kierowała działaniem hufca. Druhowi Dawidowi życzymy powodzenia i satysfakcji z pełnienia nowej funkcji.