Konkurs na HarcMema

Zespół Promocji i Internetu oraz Zastępca Komendanta Hufca ds. programowych i pracy z kadrą serdecznie zapraszają harcerzy, harcerzy starszych oraz wędrowników do uczestnictwa w konkursie na najlepszego HarcMema!

Prace należy przesłać do 20 marca na adres promocja@zywiec.zhp.pl, a najlepsze z nich zostaną opublikowane na oficjalnych profilach Hufca ZHP Żywiec na Facebooku i Instagramie!

Celem konkursu jest:
– zwalczanie stereotypów krążących wokół środowiska harcerskiego
– pokazanie dobrej zabawy, która towarzyszy każdemu harcerzowi na co dzień oraz rozwój kreatywności harcerzy
– urozmaicenie czasu harcerzy podczas śródrocznego zawieszenia pracy harcerskiej

Podczas wykonywania pracy należy pamiętać o uszanowaniu symboliki harcerskiej, munduru, treści Prawa oraz Przyrzeczenia Harcerskiego. Na obrazkach nie mogą znajdować się wizerunki osób, które nie wyraziły na to zgody!
Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony nagrodą rzeczową.

Pełny regulamin konkursu:

Regulamin Konkursu na HarcMema dla Harcerzy, HS oraz Wędrowników
Hufca ZHP Żywiec

1. Organizatorami konkursu jest Hufcowy Zespół Promocji i Internetu oraz Zastępca Komendanta ds. Programowych i Pracy z Kadrą. Uczestnikami konkursu mogą być harcerze, HS oraz wędrownicy Hufca ZHP Żywiec.
  2. Cele konkursu:
    – zwalczanie stereotypów krążących wokół środowiska harcerskiego
  3. Tematem konkursu jest stworzenie harcerskiego mema dowolną techniką.
  4. Oceniane będą:
    – staranność wykonania
    – kreatywność
    – harcerskie podejście do danego tematu
  5. Podczas wykonywania pracy należy pamiętać o uszanowaniu symboliki harcerskiej, munduru, treści Prawa oraz Przyrzeczenia Harcerskiego. Na obrazkach nie mogą znajdować się wizerunki osób, które nie wyraziły na to zgody.
  6. Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony nagrodą rzeczową.
  7. Prace konkursowe należy przesyłać do 20 marca 2020 roku na adres promocja@zywiec.zhp.pl
  8. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu.