Żałoba w hufcu

Na wieczną wartę odeszła druhna hm. Alfreda Pilarz – wieloletni i zasłużony instruktor Związku Harcerstwa Polskiego. W związku z tym, komendant hufca na dzień 4 maja 2022 r. zarządził żałobę w całym hufcu.

Druhny i druhowie!
Na wieczną wartę odeszła druhna hm. Alfreda PILARZ – wieloletni i zasłużony dla całej rodziny harcerskiej instruktor Związku Harcerstwa Polskiego. Jest to ogromna strata dla całej naszej organizacji. Chcemy wyrazić nasz głęboki żal, ale równocześnie wdzięczność za ogrom pracy i zaangażowania, które druhna Alfreda przez te wszystkie lata włożyła w służbę na rzecz naszego hufca i całego ZHP, stając się wzorem dla nowych pokoleń harcerzy. Prawdziwym zaszczytem była służba u jej boku!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 04.05.2022 r. o godzinie 14:00 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego w Żywcu-Oczkowie.