LIDER+ moduł I – kierowania ludźmi w praktyce

AKTUALIZACJA: zgłoszenia przedłużone do 05.02!

Razem z Hufcem ZHP Dąbrowa Górnicza zapraszamy na szkolenie LIDER+ moduł I – kierowanie ludźmi w praktyce! Więcej szczegółów znajduje się w rozwinięciu wpisu.

Program „LIDER+” to program szkoleń przeznaczonych dla instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego, którzy podejmują role liderów kierujących pracą różnych zespołów instruktorskich w hufcach, chorągwiach oraz we władzach naczelnych naszej organizacji. Celem programu jest doskonalenie jakości przywództwa sprawowanego przez harcerskich liderów poprzez rozwijanie takich umiejętności jak: efektywna komunikacja, kierowanie ludźmi, motywowanie, zastosowanie technik liderskich w praktycznych sytuacjach, wymagających kierowania zespołem. Program „LIDER+” kierowany jest do instruktorów, którzy mają odwagę być liderem i chcą rozwijać umiejętności niezbędne do pełnienia tej roli.

Termin: 25-26 lutego 2023 r.

Miejsce: Dom Harcerza w Żywcu

Koszt (DSCZ): 110 zł

Zgłoszenia: do 31 stycznia 2023 r. (przedłużone do 05.02) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (https://forms.office.com/e/hLeU3hd7Br)

Warunki uczestnictwa:

• opłacenie podstawowej składki członkowskiej,
  • opłacenie dodatkowej składki członkowskiej zadaniowej (po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania się na kurs prześlemy szczegóły),
  • wiek 16+ (stopień instruktorski nie jest wymagany)