Komunikat Skarbnika Hufca

Czuwaj Druhny i Druhowie,

W związku ze zbliżającym się Zjazdem Nadzwyczajnym Hufca bardzo proszę o uregulowanie składek członkowskich (drużyn i instruktorskich) za pięć miesięcy. Liczę na Waszą rzetelność.

Przesyłam harcerskie pozdrowienia,
hm. Aleksandra Kosela – Skarbnik Hufca

Alleluja!

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, by były pełne miłości, radości i nadziei, a także stały się okazją do serdecznych spotkań w gronie najbliższych.

Życzą zuchy, harcerze oraz instruktorzy Hufca ZHP Żywiec

Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP Żywiec

W dniu 11 maja 2019 r.  o godzinie 10:00 w Domu Harcerza w Żywcu odbędzie się Nadzwyczajny Zjazd Hufca ZHP Żywiec, którego celem będzie uzupełnienie składu Komendy Hufca. Lista uczestników znajduje się w rozkazie L. 4/2019.

AKTUALIZACJA (27.04.2019)
Rozkaz L. 5/2019 zawiera uzupełnienie listy uczestników Zjazdu Nadzwyczajnego.

Czuwaj!
pwd. Agnieszka Michalec – Komendantka Hufca ZHP Żywiec

Zbiórka Instruktorska

Komenda Hufca ZHP Żywiec zaprasza wszystkich instruktorów oraz osoby pełniące funkcje instruktorskie na Zbiórkę Instruktorską, która odbędzie się 20 marca 2019 r. o godzinie 18:00 w Domu Harcerza w Żywcu (Rynek 22).

Komunikat Komisji Rewizyjnej Hufca

Czuwaj Druhny i Druhowie!

Zbliża się termin wpłaty składki członkowskiej do komendy chorągwi za I kwartał 2019 r. Składka za miesiąc wynosi 10 złotych.
Proszę więc wszystkich instruktorów i drużyny o dokonanie wpłat na konto hufca.
Przypominam nr konta hufca: 06 8137 0009 0025 2773 2000 0010
Tym wszystkim, którzy już wpłacili pięknie dziękuję.

Przesyłam harcerskie pozdrowienia

CZUWAJ !
hm. Cecylia Słowik – przewodnicząca KRH

Przekaż 1% podatku!

[metaslider id=”3478″]

Związek Harcerstwa Polskiego jest największą w Polsce, liczącą ponad 110 tys. członków, organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Od prawie stu lat głównym celem działania ZHP jest wspieranie wychowania harcerek i harcerzy – tworzenie warunków do ich wszechstronnego rozwoju. ZHP znajduje się na liście organizacji, które posiadają status organizacji pożytku publicznego i z tego tytułu ma prawo otrzymywać 1% podatku dochodowego. Każdy może znaleźć drużynę w swojej okolicy i wesprzeć zdobywanie sprawności na całe życie!

Numer KRS: 0000273051
Cel szczegółowy: ZHP Chorągiew Śląska Hufiec Żywiec (+ ew. nazwa podstawowej jednostki organizacyjnej np. drużyny)

Druhny i Druhowie,

Nastąpiły zmiany w adresie dla faktur zakupowych. Bardzo proszę o pobieranie faktur z danymi wystawionymi na:

Nabywca:

ZHP Chorągiew Śląska

40-004 Katowice, Al. Korfantego 8

NIP: 634-019-54-83

Odbiorca:

Hufiec Żywiec

34-300 Żywiec, Rynek 22

hm. Aleksandra Kosela – Skarbnik Hufca

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym nowym roku oraz nowych wspaniałych, przygód na harcerskim szlaku!

Życzą zuchy, harcerze oraz instruktorzy Hufca ZHP Żywiec