Kontakt

Dane adresowe
Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Śląska ZHP
Hufiec ZHP Żywiec
Rynek 22
34-300 Żywiec
NIP:  634-019-54-83
KRS:  0000273051
Nr konta:  06 8137 0009 0025 2773 2000 0010
Dane do faktury
Nabywca:
ZHP Chorągiew Śląska
40-004 Katowice, Al. Korfantego 8
NIP: 634-019-54-83

Odbiorca:
Hufiec Żywiec
34-300 Żywiec, Rynek 22

Dane kontaktowe
GłówneKomendantSkarbnikZastępcy komendantaCzłonkowie komendyZespoły
Komenda Hufca ZHP Żywiec
hufiec@zywiec.zhp.pl
33 861 27 93

Zespół Promocji i Internetu (zaproszenia, działania promocyjne)
promocja@zywiec.zhp.pl

Rzecznik Prasowy Hufca ZHP Żywiec
pwd. Bartosz Weiss
bartosz.weiss@zhp.net.pl

pwd. Agnieszka Michalec
komendant@zywiec.zhp.pl
a.michalec@zhp.net.pl
661 510 427
Zastępca komendanta ds. organizacyjnych
phm. Jacek Gartman
jacek.gartman@zhp.net.pl
Zastępca komendanta ds. programowych i pracy z kadrą
pwd. Gabriela Kliś
program@zywiec.zhp.pl
gabriela.klis@zhp.net.pl
Członek komendy ds. finansowych
hm. Aleksandra Kosela
aleksandra.kosela@zhp.net.pl
Członek komendy ds. wizerunku i nowych technologii
pwd. Bartosz Weiss
bartosz.weiss@zhp.net.pl
Dyżury w biurze komendy hufca - GRUDZIEŃ

Przerwa świąteczna w pracy biura komendy hufca trwa od 23.12.2019 r. do 6.01.2020 r.

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekKomendant
Zastępca komendanta ds. organizacyjnych
phm. Jacek Gartman
jacek.gartman@zhp.net.pl

Godziny: 15:00 – 16:45

Członek komendy ds. wizerunku i nowych technologii
pwd. Bartosz Weiss
bartosz.weiss@zhp.net.pl

Godziny: 14:00 – 16:00

Skarbnik
pwd. Aleksandra Janitek
skarbnik@zywiec.zhp.pl
aleksandra.janitek@zhp.net.pl

Godziny: 16:00 – 18:00

Zastępca komendanta ds. programowych i pracy z kadrą
pwd. Gabriela Kliś
program@zywiec.zhp.pl
gabriela.klis@zhp.net.pl

Godziny: 18:00 – 20:00

Dyżur odbywać będzie się jedynie 20 grudnia, z powodu XXXVI Rajdu Beskidzkich Trampów i wyjazdu na Betlejemski Zlot do Zakopanego. W pilnych sprawach prosimy o kontakt mailowy.

Komendant
pwd. Agnieszka Michalec
komendant@zywiec.zhp.pl
a.michalec@zhp.net.pl

czwartek, 5 grudnia  18:00 – 20:00
poniedziałek, 9 grudnia 10:00 – 12:00
wtorek, 17 grudnia 10:00 – 12:00

Dodatkowy termin można umówić dzwoniąc pod nr 661 510 427.

Jak nas znaleźć?

Obsługa serwisu
Administrator
pwd. Bartosz Weiss
admin@zywiec.zhp.pl

Administrator odpowiada za obsługę techniczną strony internetowej oraz jej treści merytoryczne.