Harcerski Dzień Dziecka pod Grojcem

Jak co roku, 1 czerwca pod Grojcem w Żywcu odbył się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Nie mogło zabraknąć na nim harcerzy oraz instruktorów naszego hufca, którzy już od rana pełnili tam służbę.

Stoisko harcerskie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Odwiedzające nas dzieci, wchodząc do naszego namiotu miały możliwość poznać rożne techniki harcerskie oraz poczuć magiczny klimat obozu harcerskiego. Na małych poszukiwaczy przygód czekały różne zadania, takie jak: układanie stosu ogniskowego, szyfrowanie, wiązanie węzłów oraz bieg po kompas. Dużą uwagę zwróciły również kolorowanki oraz  możliwość malowania twarzy. Na wszystkich czekały nagrody oraz słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim harcerzom, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia oraz naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy obdarować każde dziecko małym upominkiem!