Harcerska Gra Niepodległościowa w 100-lecie odzyskania Niepodległości

11 listopada to dzień, w którym my Polacy świętujemy swoją niepodległość. Jako harcerze pragniemy, aby dzień ten był spędzany w sposób aktywny i radosny. W związku z tym organizujemy Harcerską Grę Niepodległościową, podczas której można poprzez dobrą zabawę, wykonując różne zadania na punktach, poznać trochę historii i miło spędzić czas. W tym roku jest to wyjątkowa okrągła rocznica. Spędźmy ją wspólnie w harcerskim klimacie!

Zapraszamy zuchy, harcerzy oraz dzieci i młodzież z Żywca na Harcerską Grę Niepodległościową, która odbędzie się 09.11.2018r. o godzinie 16:30. Zbiórka na grę odbędzie się w Domu Harcerza. Jest to gra otwarta dla mieszkańców Żywca, zapraszamy każdego!
W razie pytań prosimy o kontakt: 15rdwniesmiertelni@gmail.com