Osiemnastka Dobrych Duchów

W dniach 5-6 października 2018 r. w Szkole Podstawowej w Międzybrodziu Żywieckim odbył się biwak z okazji 18-tej rocznicy powstania 24 WDH Dobre Duchy.

Biwak rozpoczął się Galą Urodzinową, podczas której harcerze oraz zaproszeni goście poznali historię drużyny oraz jej obecną działalność. Osobom szczególnie zasłużonym dla drużyny zostały wręczone statuetki „Dobrego Ducha”. Uczestnicy Gali mieli okazję sprawdzić swoje harcerskie umiejętności, biorąc udział w różnych konkurencjach. Po Gali wszyscy udali się na mały poczęstunek.
Podczas biwaku harcerze wzięli udział w grze nocnej oraz tańcach w kręgu.  W nocy, do grona żywieckich wędrowników została włączona dh Katarzyna Kliś, która otrzymała Naramiennik Wędrowniczy. W sobotę uczestnicy udali się na Górę Żar. Następnie harcerze wzięli udział w wielkiej grze planszowej, dzięki której  poznali miejsca, z którymi związana jest drużyna.

Wszystkim uczestnikom biwaku dziękujemy  za  wspólnie spędzony czas, a druhnie Kasi życzymy powodzenia na dalszej harcerskiej drodze!

[envira-gallery id=”3765″]