Instruktorskie Spotkanie Noworoczne

03.01.2018 r. w Domu Harcerza w Żywcu odbyło się Instruktorskie Spotkanie Noworoczne, podczas którego drużynowa 15 Ratowniczej Drużyny Wędrowniczej “Nieśmiertelni” HR Aleksandra Sadowska złożyła Zobowiązanie Instruktorskie. Nie zabrakło wspólnego kolędowania oraz różnych pyszności. Instruktorzy wspólnie wzięli udział w Świątecznej Grze, wykazując się m.in znajomością kolęd oraz historii. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!

Cieszymy się, że pomimo upływu lat, instruktorzy nadal wspierają harcerzy, wspólnie spędzając z nimi czas, szczególnie podczas biwaków, śpiewograń, wigilijek oraz spotkań. Jest to coś wyjątkowego! Dziękujemy Wam za Waszą obecność oraz umilanie spotkań opowieściami! – zuchy, harcerze oraz wędrownicy.

[envira-gallery id=”1903″]