Wspieraj nas przez FaniMani.pl

Druhno, Druhu! Drodzy rodzice! Przyjaciele harcerstwa!

Czy robicie czasem zakupy w sklepach internetowych? Może Twoi znajomi, ktoś z rodziny robi je w ten sposób? Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, to nie zastanawiaj się i wesprzyj działalność Hufca ZHP Żywiec!

Sprawa jest bardzo prosta – nic Was to nie kosztuje! Z Waszego portfela nie trafi do nas ani jedna złotówka (nie przelewacie żadnych pieniędzy bezpośrednio na konto naszego hufca). Po prostu dokonujecie zakupów przez internet, a odpowiedni procent od wykonanych zakupów przekaże nam serwis FaniMani! W skrócie wygląda to tak:

A jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie sami! Poniżej krótki film o tym, jak wygląda wspieranie przez kupowanie dzięki FaniMani.

Wystarcz zatem kliknąć w poniższy link, następnie przycisk „Wspieram”, kupujesz co chcesz w jednym z 550 sklepów, a zarazem wspierasz nasz hufiec!

A o to nasz profil w serwisie FaniMani.pl. Możecie także wejść bezpośrednio do serwisu FaniMani.pl i poprzez wyszukiwarkę organizacji odnaleźć nas w serwisie. Co ważne, nie musicie zakładać tam konta!

Jesteś już z nami ale zdarza Ci się zapomnieć? Już dziś zainstaluj przypominajkę! Jak to zrobić? Instrukcję znajdziesz tutaj:

Przy najbliższej okazji skorzystajcie z tej usługi i dorzućcie swój grosik do naszej skarbonki. Pytania? Sugestie? Coś jest niejasne? Prosimy o kontakt z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania!

Już dzisiaj dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i pomoc!

CZUWAJ!

Zuchy, harcerze, instruktorzy Hufca ZHP Żywiec im. W.O.P